» D o m
   › P a r t e r
   › P i ę t r o
  » T u r y s t y k a
  » C e n n i k
  » K r o n i k a
  » K o n t a k t


Masiewo I / 6
17-220 Narewka

Dom

Duży dom jest przeznaczony do całorocznego wypoczynku. Składa się z dwóch poziomów - na parterze przestronne trzypokojowe mieszkanie, z dużym holem, łazienką i w pełni wyposażoną kuchnią przeznaczone dla nawet 9 osobowej grupy. Na piętrze - apartament z łazienką dla trzech osób oraz dwa dwuosobowe pokoje ze wspólną łazienką, aneks kuchenny oraz część dzienna przeznaczona do wspólnego wypoczynku.

Zaletą dużego domu jest to, że można w nim znaleźć chłodny kącik latem i ciepłe, przytulne miejsce zimą.

Taras na parterze oraz balkony na piętrze są znakomitymi miejscami do spożywania posiłków latem. Rozciągające się z nich widoki na łąkę, z lasem na horyzoncie, stanowią doskonałe tło dla romantycznych kolacji, czy relaksującego popołudnia.

Latem można posłuchać trwającego od rana do wieczora koncertu - to ptaki, żaby i świerszcze umilają turystom pobyt w naszej kwaterze. Czasem do naszego stawiku zaglądają bociany - czują się tu, jak u siebie i wręcz trudno je przepłoszyć.

Jesienią (przełom września i października) można obserwować, a przede wszystkim posłuchać, niesłychanego spektaklu natury - rykowiska. Jelenie wychodzą na polanę Masiewską i od wczesnych godzin wieczornych do późnej nocy słychać ich miłosne nawoływania. Przy odrobinie szczęścia z górnych tarasów dużego domu można poobserwować byki.

Zimą dziki potrafią z pola wpaść niespodziewanie do naszego ogrodu. Znajdujące się w okolicznych lasach miejsca dokarmiania zwierząt stanowią doskonałe miejsce ich obserwacji.

Wiosną widok z dużęgo domu jest szczególny - pierwsze pąki na drzewach, pierwsze kwiaty na łące i te ptaki, które wracają, by gniazdować w Puszczy.

Każda pora roku jest piękna z okien Dużęgo Domu kwatery turystycznej Malwa.


   Zobacz galerię!