› P a r t e r
   › P i ę t r o
  » T u r y s t y k a
  » C e n n i k
  » K r o n i k a
  » K o n t a k t


Masiewo I / 6
17-220 Narewka

Dom - parter

Parter dużego domu może pomieścić w sumie 9 osób w pokojach: 2, 3, 4 osobowych. Przestronny hol, z dużym stołem, wygodna łazienka i dobrze wyposażona kuchnia, zapewniają wygodny wypoczynek.

W pogodne, ciepłe dni posiłki można spożywać na tarasie przed kuchnią. Od południa do wieczora można cieszyć się na nim promieniami słońca. Widok na stawik, mały domek, a na horyzoncie polanę i las pomaga odnaleźć spokój i wytchnienie. To doskonałe miejsce, by obserwować różnorodne ptaki, gnieżdżące się w drzewach dokoła lub odwiedzające stawik i podwórko bociany.

Kuchnia na parterze dużego domu jest znakomicie wyposażona - na miejscu jest normalna lodówka, kuchenka gazowa, a nawet mikser. Do dyspozycji naszych gości oddajemy zestaw garnków oraz pełną zastawę stołową.

Parter dużego domu ma tę niezaprzeczalną zaletę, że latem, gdy wszędzie wokół jest tak gorąco, tu można znaleźć sobie chłodny kącik. Przestrzeń w domu jest tak zagospodarowana, by każdy dobrze się tu czuł, również w przypadku niepogody. Zimą komfort wypoczynku zapewnia ogrzewanie olejowe, które bezobsługowo utrzymuje odpowiednią temperaturę.


   Zobacz galerię!