› P i ę t r o
  » T u r y s t y k a
  » C e n n i k
  » K r o n i k a
  » K o n t a k t


Masiewo I / 6
17-220 Narewka

Dom - góra

Na piętrze dużego domu wydzielono trzyosobowy apartament z łazienką i balkonem wychodzącym na wschód. Gości w słoneczny dzień budzą pierwsze promienie wschodzącego słońca. Apartament jest wyposażony w podwójne łóże i pojedyncze łóżko, szafę i szafki nocne. Możliwe jest także wstawienie dziecięcego łóżeczka na życzenie gości.

Na piętrze znajdują się także dwa pokoje - dwuosobowy i trzyosobowy, z przynależną do nich łazienką. Z jednego z pokoi można wyjść na przestronny balkon, ze stołem, wychodzący na zachód, skąd można podziwiać piękną panoramę polany Masiewskiej, z lasem na horyzoncie.

Do użytku wspólnego gości z piętra przeznaczony jest hol wyposażony w stolik i zestaw wypoczynkowy. Tu można posłuchać radia, porozmawiać, pograć w gry edukacyjne, poczytać książkę na wygodnej kanapie.

Na piętrze znajduje się także aneks kuchenny, z lodówką, czajnikiem elektrycznym i niewielką kuchenką - przeznaczony do przygotowania lub podgrzania podstawowych posiłków. Gości, którzy cenią sobie możliwość osobistego przyrządzania posiłków podczas urlopu, zapraszamy raczej na parter dużego domu lub do domku.


   Zobacz galerię!